XI Rajd „Śladami dh Andrzeja” w Trębkach

XI Rajd „Śladami dh Andrzeja”

Komenda Hufca ZHP Żychlin ma przyjemność ogłosić XI edycję Rajdu "Śladami dh Andrzeja" w Trębkach. Odbędzie się on 24 października 2015 roku. Jest to świetna okazja do wspólnego świętowania urodzin osoby bliskiej sercu każdego harcerza - Andrzeja Małkowskiego, założyciela ruchu skautowego na terenie Polski.
Serdecznie zapraszamy wszystkich członków Hufca ZHP Żychlin oraz każdego, kto razem z nami, zechce kroczyć śladami druha Andrzeja do udziału w tegorocznej edycji rajdu.
Nigdy nie słyszałeś o Andrzeju Małkowskim? A może jesteś pewny, że wiesz o nim już wszystko? Sprawdź to. Czekamy właśnie na Ciebie!

Pobierz regulamin i kartę zgłoszeniową, które znajdziesz poniżej!